Nr katalogowy: 127

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 127

Pejzaż letni znad Dunajca, 1932

olej, płótno; 98 x 125,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wład Jarocki 1932