Nr katalogowy: 125

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 125

Jastrzębia Góra, 1903

olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: MG. Wywiórski 1903