Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy: 121
Widok na Bielany pod Krakowem, ok. 1920
olej, płyta; 36 x 42 cm;
sygn. p. d.: StKamocki.
sygn. p. d.: StKamocki.