Nr katalogowy: 119

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 119

Pejzaż podgórski, ok. 1925

olej, tektura; 23 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rafał Malczewski.