Nr katalogowy: 116

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 116

Przedwiośnie w Bystrej, 1916

akwarela, tektura;
39,5 x 123 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: jFałat / Bystra / 1916