Nr katalogowy: 112

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 112

Głowa mężczyzny, 1900

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
26 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Jul Fałat / 900