Nr katalogowy: 143

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

Nr katalogowy: 143

Bajka (Sulamitka), 1910

olej, płótno dublowane; 146 x 101,5 cm;
napis p. d: Fr. Żmurko