Zygmunt NIRNSTEIN (1894-1969)
Nr katalogowy: 142
Autoportret, ok. 1930
olej, płótno;
73,5 x 59 cm
olej, płótno; 73,5 x 59 cm
Praca reprodukowana w Zygmunt Nirnstein. Katalog Wystawy Jubileuszowej 50-lecia tworczości. Malarstwo. Grafika, Biuro Wystaw Artystycznych - Ośrodek Propagandy Sztuki, Łódź, maj 1963, poz. kat. 10 (dział malarstwo)