Nr katalogowy: 5

Luigi ROSSINI (1790-1857)

Nr katalogowy: 5

Świątynia Vesty, 1819

akwaforta, papier; 46,7 x 37 cm (wymiar odbitki);
sygn. l. d.: Rossini dis. e inc.; p. d.: Roma 1819