Nr katalogowy: 401

M. J. P. COLOMBY (COLOMBI)

Nr katalogowy: 401

Popiersie dziewczyny - MIGNON

alabaster kremowy i szary, wys. 37 cm; na plecach sygn.: prof. M.J.P. Colomby; 2 poł. XIX w.