Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy: 259
Modlitwa Arabów na pustyni, 1931
olej, płótno, 56 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski/ 1931