Józef PESZKA (1767-1831) - przypisywany
Nr katalogowy: 258
Matka z dzieckiem
olej, płótno dublowane, 78 x 64 cm;
Na odwrocie pieczęć lakowa kolekcjonerska
z napisem cyrylicą (nieczytelne)