Stanisław PODGÓRSKI (1882-1964)
Nr katalogowy: 257
Portret młodej kobiety, 1927
olej, sklejka, 119,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Stanisław Podgórski / Kalisz 1927