Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy: 245
Przekupka
olej, sklejka, 23 x 32 cm;
sygn. l. d.: EErb;
olej, sklejka, 23 x 32 cm;
sygn. l. d.: EErb;
na odwrocie nalepka: Ostatnia praca Erba /
w obozie na Janowskiej / w lipcu 1943 / WSwystun
(stempel: Kunstbilder Handlung / Wladimir
Swystun / Lemberg, Distriktsstr 3); podpis
W. Zwystun / 1943; na ramie okrągła nalepka:
GWIAZDKA / Swystun Łyczakowska 17