Irena WEISSOWA (ANERI) (1888 - 1981)
Nr katalogowy: 241
Róże, ok. 1966
olej, tektura, 50 x 35 cm
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura, 50 x 35 cm
sygn. p. d.: aneri
Na odwrocie nalepka z BWA w Krakowie z ok. 1966, z nazwiskiem artystki, adresem, tytułem, techniką, wymiarami, numerem legitymacji ZPAP 1408