826
Orszak z dostojnikiem w lektyce
podstawa mahoniowa, figurki rzeźbione w kości;
Daleki Wschód?, pocz. XX w.
Daleki Wschód?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
828
Lampa gabinetowa, elektryczna
marmur, kieł morsa, brąz złocony, szkło;
Francja?, Niemcy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
8 900 zł
830
Zegar kominkowy, szafkowy
Polska, Toruń, mistrz Julius Hunteburg vel Huntenburg,
czynny w latach 1734-1759 w cechu ślusarzy;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
832
Zegar kominkowy, kartuszowy, neorokokowy
brąz złocony, emalia, szkło, stal;
Francja, 4 ćw. XIX w.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł
834
Kobierzec Ensi Tekke
Azja Środkowa, Turkmenistan, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
836
Kobierzec Karadach - Memling
Persja północna, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 900 zł
844
Gerydon żeliwny w stylu klasycystycznym
Niemcy, Ilsenburg lub Mägdesprung (?),
2 poł. XIX wieku.
2 poł. XIX wieku.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
902
Stolik art deco
konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech;
65,5 x śr. 65,5 cm.
Polska, 1930
65,5 x śr. 65,5 cm.
Polska, 1930
Cena wywoławcza.
2 400 zł
904
Zestaw mebli w stylu klasycystycznym
konstrukcja - buczyna; fornir - róża; intarsje - jawor;
Europa, XX w.
Europa, XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
906
Szafka kątowa klasycystyczna
konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
Polska (?), koniec XVIII w. lub pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
908
Szyfoniera z sekretarzykiem w stylu biedermeierowskim
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1840
Europa Środkowa, ok. 1840
Cena wywoławcza.
6 000 zł
910
Komoda klasycystyczna
Rosja, St Petersburg?, 4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
50 000 zł
912
Sekretera klasycyzująca
konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech,
wnętrze - jesion karpa;
Europa Środkowa, (Polska?), 2 poł. XIX w.
wnętrze - jesion karpa;
Cena wywoławcza.
5 500 zł
914
Szafa do przechowywania broni myśliwskiej
konstrukcja sosnowa, orzech, szkło;
blat wysuwany ca 94 x 56,5 cm.
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
916
Szafka jednodrzwiowa, biedermeier
sosna, mahoń piramidowy, zamki stalowe, wpuszczane;
163 x 74 x 52 cm.
Europa Środkowa, ok. 1850-1860
163 x 74 x 52 cm.
Cena wywoławcza.
3 000 zł