Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Nr katalogowy131
Dropie
olej, płótno, 74,1 x 58,8 cm (malatura 73 x 58,8 cm)
sygnowany u dołu po prawej:
JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1886
sygnowany u dołu po prawej:
JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1886
Cena wywoławcza.
360 000 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Nr katalogowy133
Wyjazd na polowanie
olej, tektura; 33,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Tadeusz PRUSZKOWSKI (1888-1942)
Nr katalogowy135
Portret kobiety z książką, ok. 1930
olej, płótno dublowane; 110,5 x 87 cm;
sygn. p. d.: TADEUSZ PRUSZKOWSKI
z gmerkiem artysty
z gmerkiem artysty
Cena wywoławcza.
27 000 zł
January SUCHODOLSKI (1797-1875)
Nr katalogowy137
Stanica Piatyhorska
olej, płótno dublowane; 61,5 x 77,5 cm;
sygn. p. d.: JSuchodolski
sygn. p. d.: JSuchodolski
Cena wywoławcza.
90 000 zł
George MAJEWICZ (1897-1965)
Nr katalogowy139
Ibisy, 1962
olej, płótno; 71 x 101 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Majewicz / Tanganyika 1962
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Ernst Carl KOERNER (1846-1927)
Nr katalogowy141
Pod palmami
olej, płótno, 189 x 126 cm;
sygn. p.d.: Ernst Koerner / 1877.;
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Malarz nieokreślony niderlandzki, XVII w.
Nr katalogowy143
Scena rodzajowa we wnętrzu
olej, płótno dublowane;
64,5 x 73,5 cm
64,5 x 73,5 cm
Cena wywoławcza.
11 000 zł
201
Putto barokowe
drewno polichromowane, wys. 33 cm;
Polska, ok. poł. XVIII w.
Polska, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
203
Chrystus Zmartwychwstały
drewno, 42 x 28 cm;
Polska?, 4 ćw. XVIII w.
Polska?, 4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
207
Postać Świętej
drewno polichromowane, wys. 39 cm;
Małopolska?, 2 połowa XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Paul DUBOIS (1829-1905)
Nr katalogowy209
Lutnista
brąz, podstawa marmurowa, wysokość: 42 cm;
sygn. na podstawie: P. Dubois.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Pierre Jules MENE (1810-1879) - według
Nr katalogowy211
Koń przy zagrodzie
brąz, podstawa żeliwna; wys. 29,5 cm;
Rosja - okres ZSRR, II połowa XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Mathurin MOREAU (1822-1912) - według
Nr katalogowy213
Kobieta w stroju antycznym
brąz patynowany, kamienna podstawa (pęknięcia);
sygn. na brązowej podstawie: Moreau
Francja?, XIX/ XX w. - odlew późniejszy
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Giuseppe BESSI (1857-1922)
Nr katalogowy215
Męczeństwo św. Cecylii
według Stefano MADERNO (1576-1636)
marmur biały; 16 x 52 x 23 cm;
sygn. na podstawie z tyłu: G. Bessi
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Tadeusz WAŃSKI (1894-1958)
Nr katalogowy301
Gdańsk. Stare Miasto - Teka fotografii (73 sztuki)
fotografie czarno-białe, brom, papier naklejony na tekturkę;
fotografia ok. 29,2 x 18,8 cm (jednakowy format każdej z prac)
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Tomasz SIKORA (ur. 1948)
Nr katalogowy303
Z cyklu: Miejsce magiczne, 2006
fotografia barwna,
63,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jean MIRÓ (1893-1983) - według
Nr katalogowy305
Miro
litografia barwna, papier;
71,5 x 51cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Jonasz STERN (1904-1988)
Nr katalogowy307
Kompozycja, lata 50. XX w.
technika mieszana (linoryt), papier;
17 x 46,3 cm (wymiar kompozycji)
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Edward DWURNIK (ur.1943)
Nr katalogowy309
NYC - Zakochani, 2003
tusz, papier;
64 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy311
NYC - 11 września, 2003
tusz, papier;
64 x 49 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy313
Zabawa, 1971
długopis, pastel, papier fotograficzny;
24 x 17,5 cm;
24 x 17,5 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy402
Mokre mgły opadły na drzewa, 1985
akwarela, ołówek, papier;
64,7 x 50 cm;
64,7 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lubomir TOMASZEWSKI (ur. 1923)
Nr katalogowy404
Pierwsze spotkanie, 2013
dym i ogień, papier;
47,5 x 60,5 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza.
10 000 zł