Nr katalogowy: 139

George MAJEWICZ (1897-1965)

Nr katalogowy: 139

Ibisy, 1962

olej, płótno; 71 x 101 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Majewicz / Tanganyika 1962