Nr katalogowy: 410

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

Nr katalogowy: 410

Z cyklu: Totemy Żoliborskie, 1966

olej, płótno; 159,5 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hilary 66