Nr katalogowy: 116

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 116

Widok katedry w Sienie

olej, tektura; 16,5 x 12,5 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI