Nr katalogowy: 112

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 112

Pejzaż; 1960

olej, sklejka; 28,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: jhrynkowski 960