Nr katalogowy: 101

Augustin DE SAINT AUBIN (1736-1807)

Nr katalogowy: 101

Postać damy

ołówek, akwarela, kredka, papier,
21,8 x 16,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Aug. de S. Aubin