Nr katalogowy: 9

Wilhelm WACHTEL (1875-1942)

Nr katalogowy: 9

Młodzież w kibucu - z cyklu Palestyna

litografia, papier; 49,7 x 69,5 cm (całość);
sygn. p. d.: WWachtel (ołówkiem)