705
Ekrytuar
plater na miedzi cechowany, szkło;
Warszawa, firma Józefa Frageta, 1849
Cena wywoławcza.
3 000 zł
707
Taca neorokokowa
plater nie cechowany;
Polska, Warszawa?, k. XIX w.
Polska, Warszawa?, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
709
Paterka
plater cechowany; Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik AG, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
711
Patera
srebro próby 800 cechowane;
Berlin, firma H.Meyen und C (czynna1846-1950),
k. XIX w.
k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
713
Para solniczek z łyżeczkami
srebro próby 3 z głową Diany;
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
715
Komplet do kawy
St Petersburg (Leningrad), Lieningradskaja
Juwielirno-Czasowaja Fabrika, 1958-1968
Cena wywoławcza.
5 300 zł
717
Cukierniczka w manierze orientalnej
srebro pr. 1 (950), wewnątrz złocone;
Francja, Paryż, znak złotnika słabo czytelny
("ROUSS...); ok. 1890.
("ROUSS...); ok. 1890.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
719
Skarbonka
srebro próby 13 cechowane;
Wiedeń, złotniczka Barbara Adler?, lata 50. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
723
Para świeczników
srebro próby 3 cechowane;
Warszawa, Józef Chyliński (czynny 1898-1939?),
lata 30. XX w.
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
725
Cukiernica skrzynkowa
srebro próby 12 cechowane;
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 40. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
727
Solniczka
srebro próby 84 cechowane;
Warszawa, wytwórnia sreber Teodora Wernera?,
1908-1915
1908-1915
Cena wywoławcza.
1 000 zł
811
Kolczyki z brylantami
złoto pr. 4 (ok.0.500), masa całkowita 3.800 g
Cena wywoławcza.
35 000 zł
813
Para ramek do fotografii
brąz złocony, kamień;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
815
Etui na cygara
szylkret, miedź złocona, srebro złocone;
Anglia?, po poł. XIX w.
Anglia?, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
817
Patera z figurkami puttów
brąz, szkło iryzujące; wys. 25 cm, średnica 20 cm.
Austro-Węgry, pocz. XX w.
Austro-Węgry, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
819
Puzderko okrągłe, huculskie
drewno owocowe, barwione;
Huculszczyzna, 2 tercja XX w.
Huculszczyzna, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł