Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Nr katalogowy133
Pejzaż zimowy z łosiem
olej, płótno; 71 x 116 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)
Nr katalogowy135
Przed Janem Kazimierzem, 1906
olej, płótno; 75 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: Moniuszko / A.D. 1906
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Natan GUTMAN (1913-1990)
Nr katalogowy137
Czytająca przy stole
olej, płótno, 65 x 81,5 cm;
sygn. l. d.: N. Gutman
sygn. l. d.: N. Gutman
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Ludomir SLEŃDZIŃSKI (1889-1980)
Nr katalogowy139
Piosenka, 1977
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi:
PIOSENKA LUDOMIR ŚLENDZIŃSKI 1977
sygn. wzdłuż lewej krawędzi:
Cena wywoławcza.
25 500 zł
Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)
Nr katalogowy141
Wawel zimą
olej, tektura, 44,5 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: HENRYK UZIEMBŁO
sygn. l. g.: HENRYK UZIEMBŁO
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Bolesław STAWIŃSKI (1908 - 1983)
Nr katalogowy143
Portret pani z jej kotami
olej, płótno, 74 x 56 cm;
sygn. l.d.: B.Stawiński
sygn. l.d.: B.Stawiński
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Nr katalogowy145
Portret kobiety, 1931
olej, tektura; 67 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hayden / 1931
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Nr katalogowy147
Martwa natura z owocami i dzbanem
olej, płótno; 59,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy149
Wiosna, 1943
olej, sklejka; 41,5 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Roman KRAMSZTYK (1885-1942)
Nr katalogowy151
Pejzaż zimowy z potokiem
olej, płótno dublowane; 65 x 80 cm;
sygn. l. d.: Kramsztyk
sygn. l. d.: Kramsztyk
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy153
Sztorm
olej, płótno;
71,5 x 96 cm
71,5 x 96 cm
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy155
Wiosna, 1927
olej, płótno; 172 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofmann/ 1927
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Nr katalogowy157
Pejzaż górski
olej, tektura; 33 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy159
Akt
olej, płótno; 100 x 71 cm.
Na odwrocie: … St. Kamocki,
Na odwrocie: … St. Kamocki,
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Edouard SERMON, XIX/XX w.
Nr katalogowy161
Portret Żyda
na odwrocie:
Martwa natura z gipsowym popiersiem Diany
olej, płótno; 54,5 x 39,5 cm;
olej, płótno; 54,5 x 39,5 cm;
Cena wywoławcza.
6 500 zł
M. BOGNER, XIX/XX w.
Nr katalogowy163
Obywatel ziemski
olej, płótno; 91,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: M. Bogner
sygn. p. d.: M. Bogner
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Cosroe DUSI (1808 - 1859)
Nr katalogowy165
Portret damy z wachlarzem
olej, płótno, 106 x 79 cm;
sygn. l. d.: Cosroe Dusi 1858
sygn. l. d.: Cosroe Dusi 1858
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Malarz nieokreślony polski?, 2 poł. XVIII w.
Nr katalogowy167
Matka Boża z Jezusem
olej, płótno; 76 x 59 cm;
Na odwrocie na krośnie napis odręczny:
Bronisława Adanowicza
Bronisława Adanowicza
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Malarz nieokreślony, gdański? XVII w.
Nr katalogowy169
Dziecko z kielichem - Młody Bachus
olej, deska; 58,5 x 39,5 cm
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Malarz nieokreślony, I poł. XIX w.
Nr katalogowy171
Chrystus z Marią Wniebowziętą
olej, blacha; 23,5 x 16,5 cm
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy201
Popiersie Józefa Piłsudskiego - rzeźba gabinetowa
w mundurze, z torsem ozdobionym licznymi orderami;
brąz, wys. 14 cm;
brąz, wys. 14 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
203
Łucznik
sygn. z tyłu: PBK/ Bronce Caro
/ WERKSTÄTTE / BRONZERUD...GUSS
wys. całości: 38,5 cm;
wys. całości: 38,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 200 zł
205
Para puttów
drewno lipowe, pierwotnie polichromowane;
szkoła lwowska, ok. 1770-1800
szkoła lwowska, ok. 1770-1800
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Artysta nieokreślony, polski?, XX w.
Nr katalogowy207
Popiersie matki z dzieckiem
drewo lipowe; wymiary: 44 x 34 x 18,5 cm;
napis ołówkiem: A.H. [Antoni Hajdecki? (1927-1991)]
Polska, lata 30. XX w.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł