Lorenz Ernst MUROWANA (1872-?)
Nr katalogowy: 115
Majowy dzień
olej, płótno; 60,5 x 80 cm;
sygn. l. d.: Lorenz Murowana
olej, płótno; 60,5 x 80 cm;
sygn. l. d.: Lorenz Murowana
Na odwrocie napis autorski: E. Lorenz - Murowana: Maientag