Nr katalogowy: 919

Nr katalogowy: 919

Stolik do robótek, tzw. niciak, intarsjowany

drewno orzechowe, brzozowe, intarsje - jawor,
drewna owocowe; papier;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena sprzedaży 2 700 zł