Nr katalogowy: 914

Nr katalogowy: 914

Serwantka kątowa w typie biedermeier

konstrukcja sosnowa, mahoń, drewno złocone,
brąz złocony, moletowany, tafle lustrzane;
Europa Zachodnia, po poł. XIX w.
Cena oferowana 8 000 zł