Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Nr katalogowy: 404
Awantura przy szachach, 1963
ołówek, akwarela, papier;
23,5 x 31 cm;
ołówek, akwarela, papier;
23,5 x 31 cm;
sygn. długopisem p. d.: J. STUDNICKI
na odwrocie nalepka z wypisanym autorem, tytułem i datą wykonania.