Roman BREINTENWALD (1911-1985)
Nr katalogowy: 161
W pochodzie
olej, płótno; 50,5 x 76 cm;
sygn. p. d.: R. Breitenwald
olej, płótno; 50,5 x 76 cm;
sygn. p. d.: R. Breitenwald
na odwrociu nalepka Związku Zawodowego Polskich Artystów Plastyków w Krakowie z tytułem pracy W pochodzie