Nr katalogowy: 154

Florian CYNK (1838-1912)

Nr katalogowy: 154

Wizja pisarza - Portret Henryka Sienkiewicza, 1910

olej, płótno; 68 x 105,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. Cynk 910