Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy: 143
Giewont pod wieczór
olej, tekturka; 52 x 69 cm;
sygn. p. d.: S. Kamocki
olej, tekturka; 52 x 69 cm;
sygn. p. d.: S. Kamocki
na odwrocie nalepki autorskie: Stanisław Kamocki/ „Giewont pod wieczór”/ (farbami olejnymi)/ oraz "Giewont pod wieczór"/ cena: k. 300