Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy: 139
Chleba naszego
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. g: Wlastimil Hofman
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. g: Wlastimil Hofman
na odwrocie napis autorski „Chleba naszego” oraz numer depozytowy z Muzeum Narodowego w Szczecinie 153