Jean LESSI, XIX w.
Nr katalogowy: 123
Motyw miejski
olej, deska; 27,5 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: Jean Lessi
olej, deska; 27,5 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: Jean Lessi
na odwrocie na desce napisy niebieską kredką: N4637
oraz przekreślony numer i fragment pieczęci lakowej