Włodzimierz TETMAJER (1862 - 1923)
Nr katalogowy: 265
Przy lekturze „Kuriera Polskiego”
- Portret Adolfa Tetmajera, ojca artysty, 1891
olej, płótno, 51 x 40,5 cm;