Iwan TRUSZ (1869-1940)
Nr katalogowy: 253
Kwitnący krzew
olej, tektura, 32,5 x 24 cm;
sygn. p. d. I. Trusz
olej, tektura, 32,5 x 24 cm;
sygn. p. d. I. Trusz
Na odwrocie owalna pieczęć ISKRA &
KARMAŃSKI/ KRAKÓW (16/4) oraz pieczęć JAN
HOFFMANN/ Skład farb i materyałów/
TRUBUNALSKA/ LWÓW