Teodor ZIOMEK (1874-1937)
Nr katalogowy: 223
Wczesna wiosna
olej, płótno, 64 x 83,5 cm,
sygn. p. d.: T. ZIOMEK
olej, płótno, 64 x 83,5 cm,
sygn. p. d.: T. ZIOMEK
na blejtramie dwie nalepki (TZSP w Warszawie? nr. 22905
i 45360) z tytułem obrazu