Nr katalogowy: 611

Nr katalogowy: 611

Cache - pot (osłonka na doniczkę), z wiewiórkami

nie sygnowana, od spodu wycisk cyfrowy: 1327.
Niemcy lub Czechy (?), wytwórnia nieokreślona,
XX w.