Nr katalogowy: 610
Wazonik
sygn. na dole: Lalique / France
Francja, lata 40. XX w.
o wrzecionowatym kształcie, dekorowany półplastycznym motywem ryb na tle roślinności morskiej;
szkło przezroczyste (relief, szkło matowione); wys. 19cm; średnica wylewu 7 cm.;
Francja, lata 40. XX w.