Nr katalogowy: 162

Wacław STARYKOŃ WIELOGŁOWSKI (1860-1933)

Nr katalogowy: 162

Pejzaż zimowy z końmi

olej , płótno; 93,5 x 161 cm;
sygn. l. d. W. Starykoń Wielogłowski