Nr katalogowy: 128

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 128

Wiosna, 1927

olej, płótno; 172 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofmann/ 1927