Nr katalogowy: 120

Karol STOBIECKI (1908-1970)

Nr katalogowy: 120

Kozietulski z oficerami przed bitwą pod Somosierrą, 1929

akwarela, papier; 27 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Karol Stobiecki / 1929