Nr katalogowy: 111

Walerij Iwanowicz JAKOBI (1843-1902)

Nr katalogowy: 111

W lesie

akwarela, tektura, 29,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 1883 / Em... / W. Jakobi (cyrylicą)