Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Nr katalogowy: 105
Przed kościołem - Motyw z Kresów
akwarela, papier; 34 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: FPautsch
sygn. l. g.: FPautsch