Nr katalogowy: 102

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 102

Ulica Floriańska w Krakowie, 1984

akwarela, papier, 34,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Antoni Chrzanowski 1984
/ Kraków - ul - Floriańska z