Nr katalogowy: 13

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 13

Sosna w Legionowie

litografia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. Wyczół 1916 (ołówkiem)