Nr katalogowy: 6

Nr katalogowy: 6

Aristophanis facetissimi comoediae undecim - Komedie Arystofanesa;

Paryż 1540; oprawa koniec XVIII w.; skórzana,
grzbiet wytłaczany, złocony; 21 x 15 x 4 cm;