Nr katalogowy: 617

Nr katalogowy: 617

Para wazonów dekoracyjnych Imari, z pokrywami

porcelana, kobalt podszkliwny, czerwień żelaza
naszkliwnie, złocenia; wys. 42,5 cm;
nie sygnowane. Chiny?, XIX w.