Nr katalogowy: 129

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 129

Cyrk Oskardo w Zakopanem, ok. 1920

olej, sklejka; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: St Kamocki