Nr katalogowy: 122

Walerij Iwanowicz JAKOBI (1843-1902)

Nr katalogowy: 122

Pejzaż z Południa

akwarela, papier, 26 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Jakobi (podpis cyrylicą)